Łączy nas

Pasja i profesjonalizm

Feromedica została zbudowana na wieloletnim doświadczeniu i pasji do medycyny.

Nasz zespół

Zapraszamy do poznania specjalistów Feromedica

Lek. med. Alan Majeranowski

Lek. med. Alan Majeranowski

Hematologia

Na co dzień pracuję w Klinice Hematologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie realizuję specjalizację z hematologii. Szczególnie interesuje mnie tematyka diagnostyki i leczenia anemii, trombofilii i skaz krwotocznych. Mam wieloletnie doświadczenie w terapii krwioupustami, dożylnym leczeniu niedoborów żelaza oraz opieką hematologiczną nad kobietami w ciąży.

Jestem nastawiony zadaniowo na rozwiązywanie problemów, z którymi przychodzą do mnie Moi Pacjenci. Cechuje mnie kontaktowość i holistyczne spojrzenie na Pacjenta. Pomagam w leczeniu szeroko pojętych problemów hematologicznych, w tym m.in. niedokrwistości, małopłytkowości, zakrzepicy, czerwienicy i innych. Naukowo interesuję się przewlekłą białaczką limfocytową (CLL) i zastosowaniem nowoczesnych terapii lekowych – czemu poświęciłem swój projekt w ramach doktoratu. Jestem autorem ponad dwudziestu publikacji naukowych z sumarycznym IF 27,286 i punktacją MNiSW 715, ponadto czynnym wykładowcą podczas wielu branżowych konferencji, między innymi Hematology Experts Forum.

Lek. med. Nina Krupa

Lek. med. Nina Krupa

Choroby płuc

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w latach 1984-1990, anestezjologiem (1993) i specjalistą chorób płuc (1998). Swoją karierę zawodową po studiach realizowałam w specjalistycznym ośrodku leczenia chorób płuc w Prabutach. Przez pierwsze 5 lat pracowałam jako anestezjolog na OIOM, zdobywając szlify lekarza zabiegowca i ucząc się kompleksowej opieki nad pacjentem, korzystając z szerokich możliwości rozwoju zawodowego w przyjaznym gronie lekarzy specjalistów. Przez kolejne 25 lat kontynuowałam i zgłębiałam swoje doświadczenie kliniczne w oddziale chorób płuc w Prabutach prowadząc sprawnie pełnoprofilową diagnostykę chorób płuc, w tym endoskopową (badania bronchofiberoskopowe) i biopsyjną oraz stosując nowoczesne metody leczenia. Czynnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych kongresach, konferencjach i warsztatach doskonaląc swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne dla dobra pacjenta. Posiadam certyfikat ukończenia kursu spirometrycznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Moje kliniczne zainteresowania to w szczególności:

  • Astma oskrzelowa,
  • Przewlekła obturacyjna choroba płuc,
  • Zapalenia płuc i oskrzeli,
  • Grużlica,
  • Nowotwory płuc,
  • Choroby śródmiąższowe płuc (sarkoidoza; alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych np. płuco hodowców ptaków, płuco farmera; włóknienie płuc). Zmiany w płucach w przebiegu chorób immunologicznych oraz polekowe. Profilaktyka odtytoniowa i pomoc w porzuceniu nałogu palenia papierosów, Spirometria..
mgr Beata Skonieczna

mgr Beata Skonieczna

Spirometria

Jestem absolwentką kierunku elektroradiologia na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym oraz kierunku diagnostyka laboratoryjna w Collegium Medicum w Bydgoszczy. W swojej codziennej pracy zajmuję się wykonywaniem badań czynnościowych płuc, w szczególności wykonywaniem spirometrii. Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, zapewniam przyjazną atmosferę oraz przeprowadzam badanie w jak najbardziej komfortowy dla pacjenta sposób.

Lek. med. Aleksandra Janowiak - Majeranowska

Lek. med. Aleksandra Janowiak - Majeranowska

Pracuję w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie realizuję specjalizację oraz doktorat. W pracy klinicznej szczególnie interesuję się zagadnieniem przewlekłego kataru, przewlekłym zapaleniem zatok, refluksem, powikłaniami po COVID-19, dysfunkcji wędzidełka i bezdechami nocnymi. Wsłuchuję się w problemy pacjentów i zapewniam maksymalny komfort podczas wizyty i badania lekarskiego. Cechuje mnie zaangażowanie w proces diagnostyczno-leczniczy i profesjonalizm.

lek. med. Maciej Chroł

lek. med. Maciej Chroł

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuję na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala w Wejherowie, gdzie kończę specjalizację z chirurgii ogólnej. Posiadam doświadczenie w praktyce szpitalnej oraz ambulatoryjnej, szczególnie w zakresie usuwania znamion, guzów tkanki podskórnej i skóry oraz leczenia ran przewlekłych. Nieustanne doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, a także uczestnicząc w konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

lek. med. Jarosław Ciaś

lek. med. Jarosław Ciaś

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – tam też, w ramach Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii, zdobywałem wiedzę i doświadczenie w leczeniu całego spektrum chorób zakaźnych oraz chorób wątroby, zarówno w oddziale szpitalnym jak i poradni specjalistycznej. W roku 2019 uzyskałem tytuł specjalisty w zakresie chorób zakaźnych. W mojej codziennej pracy zajmuję się zakaźnymi i niezakaźnymi chorobami wątroby z ich powikłaniami; nabytymi niedoborami odporności i wynikającymi z nich zakażeniami oportunistycznymi; diagnostyką/różnicowaniem/leczeniem chorób powodowanych przez czynniki infekcyjne (bakterie, wirusy, grzyby). Realizowane przeze mnie konsultacje obejmują także diagnostykę i leczenie zakażeń kobiet w ciąży (zakażenia wertykalne/odmatycznyne), a także medycynę podróży i porady i kwalifikacja do szczepień przed wjazdami do krajów strefy tropikalnej.

 lek. med. Karolina Bargańska

lek. med. Karolina Bargańska

Tytuł zawodowy lekarza uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, ukończyłam kurs specjalizacyjny z zakresu psychiatrii dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. T. Bilikiewicza w Gdańsku. Dodatkowo pracuję z pacjentami z problemowym używaniem substancji oraz osobami współuzależnionymi w Ośrodku Promocji Zdrowia i Terapii Uzależnień w Sopocie. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. W mojej pracy staram się działać zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, dostosowując proces leczenia do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta.

 lek. med. Paulina Komorowska

lek. med. Paulina Komorowska

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat pasjonuje mnie medycyna estetyczna. W swojej pracy dążę do uzyskania naturalnych efektów zabiegów oraz subtelnego podkreślenia urody. Edukuję pacjentów jak ważna jest profilaktyka w walce z niedoskonałościami wynikającymi z procesów starzenia organizmu. Wykonuję zabiegi mezoterapii igłowej i mikroigłowej, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego oraz fibryny. Stale szkolę się i poszerzam ofertę zabiegową. Na wizycie staram się rozwiać wszelkie wątpliwości pacjenta oraz wspólnie ułożyć plan zabiegowy zgodny z jego indywidualnymi preferencjami. Szczególny nacisk kładę na jakość preparatów, bezpieczeństwo pacjenta i najwyższą higienę podczas zabiegów.

 lek. med. Joanna Bulicz

lek. med. Joanna Bulicz

Jestem absolwentką wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging (PTMEiAA). Wykonuję zabiegi medycyny estetycznej oraz pracuję jako trycholog medyczny, zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry głowy i włosów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach, kursach doszkalających oraz konferencjach naukowych w zakresie medycyny estetycznej i trychologii. Medycyna estetyczna jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. W swojej praktyce przywiązuję szczególną uwagę do naturalnych efektów oraz bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Jestem zwolenniczką zabiegów regeneracyjnych, spowalniających procesy starzenia i stymulujących skórę do wytężonej pracy skutkującej poprawą jej jakości. Wykonuję zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, biostymulatorów tkankowych, osocza i fibryny bogatopłytkowej, a także przeprowadzam konsultacje trychologiczne. Indywidualne podejście oraz nawiązanie relacji z pacjentem jest kluczem do sukcesu, a każdy zabieg jest szyty na miarę jego potrzeb.

Prześlij swoją aplikację i

Dołącz do nas

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu Feromedica. Poszukujemy ambitnych i wykwalifikowanych pasjonatów, dla których piękno jest wartością nadrzędną.